до розчину калій феноляту масою 200 кг з масовою часткою 26,4% долили розчин хлоридної кислоти

масою 100 кг з масовю часткою 14,6%. яку масу фкнолу одержали, якщо масова частка виходу продукта становилв 95% від теоретично можливого​

Ответы на вопрос

Отвечает Даутов Илья.

Ответ:

C6H5OH+KOH=C6H5OK+H2O

1) n (C6H5OH) = 4.7/94=0.05 моль

2) m (KOH) = 0.14*120=16.8 г

3) n (KOH) = 16.8/56= 0.3 моль

4) n(C6H5OK) = n (C6H5OH) = 0.05 моль

m(C6H5OK) = n * M (C6H5OK) = 0.05*132= 6.6 г

Ответ : m (C6H5OK) =6.6г