Визначте відносна густину сполуки за воднем що містить 4 атоми карбону що має один подвійний звязок


Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Илья.

Подвійний зв'язок мають алкени. Загальна формула алкенів: CnH₂n

Тому формула сполуки з 4 атомами Карбону має вигляд: С₄Н₈ - бутен

Дн₂(С₄Н₈) = М(С₄Н₈) / М(Н₂)

М(С₄Н₈) = 4*12 + 8*1 = 48 + 8 = 56 г/моль

М(Н₂) =2*1 = 2 г/моль

Дн₂(С₄Н₈) = 56 / 2 = 28