До 500 г розчину натрій хлориду з масовою часткою розчиненої речовини 25% додали ще 50 г солі.

Візначте масову частку солі в новому розчині. срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Лера.

Відповідь:

m1(солі)=500*25/100=125г

m2(солі)=125+50=175г

m(розчину)=500+50=550г

w=175*100/550=31,8%

Пояснення: