СРОЧНО обчисліть відносну молекулярну масу глауберової солідам 20балів!!!!!!!!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Объяснение:

Декагидрат сульфата натрия,

Глауберова соль

Na2SO4·10H2O

M(Na2SO4 •10H2O​)=2*Ar(Na)+Ar(S)+14*Ar(O)+20*Ar(H)=

=2*23+32+14*16+20*1=322г/моль