УМАЛЯЮ ПОМОЖІТЬ СРОЧНО ПОЖАЛУСТА ⚠️ЗАДАЧА ⚠️обчисліть масову частку калій хлориду якщо до його

розчину масою 120 г. з масовою часткою 209г долили розчин масою 110 г з масою вона частково салі 0,15

Ответы на вопрос

Отвечает Семашко Евгений.

Ответ:

масова частка 3-го розчину 17,6%

Объяснение:

120*0,2=24г маса солі в першому розчині

110*0,15=16,5 маса солі в другому розчині

масова частка 3 розчину

(24+16,5)/230=0,176