виведіть загальну формулу етерину,якщо до його складу входить 85,71% Карбону та 14,29% Гідрогену,а

відносна густина за азотом дорівнює 1

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Анатолий.

Ответ:

С2Н4

Объяснение:

CxHy- cполука

1. Знайдемо молекулярну масу сполуки за формулою:

D(за N2)=М сполуки/ М газу

М сполуки= D(за N2)*М газу=28

2. Використаємо формулу: w=\frac{n*Ar}{Mr}, де:

n- кількість атомів елемента

Ar- атомна маса елемента

Mr- молекулярна маса сполуки

W(x)=\frac{n*12}{28}

0.8571*28=12n

24=12n

n(х)=2

w(y)=\frac{n*1}{28}

0.1429*28=n

n=4

C2H4-шукана сполука