Яку масу хлориду кальцію і води слід взяти щоб виготовити 300г розчину з масовою часткою солі 15%


Ответы на вопрос

Отвечает Смолина Тамара.

Відповідь:

слід взяти

m(CaCI2)=300*15/100=45г

m(H2O)=300-45=255г

Пояснення: