ПРОШУ СДЕЛАЙТЕ які маси натрій хлориду і води треба взять щоб добути розчин солі масою 220г з

масовою часткою розчиненої речовини 15%​

Ответы на вопрос

Отвечает Шлапак Паша.

Відповідь:

m(солі)=220*15/100=33г

m(H2O)=220-33=187г

Пояснення: