Яка маса 15% розчину сульфатної кислоти на приготування якого витратили 40 грам кислоти​


Ответы на вопрос

Отвечает Вялов Владислав.

Ответ:

Объяснение:

Дано

w(H2SO4)=15 %

m(кислоты)= 40г

Найти

m(раствора)-?

Решение

m(раствора)=m(H2SO4)*100/w(H2SO4)=40*100/15=266.67 г