Елемент розташований у 5 групі , утворює сполуку з гідрогеном милекулярна маса якого- 17.Який це

елемент?Розрахуйте кількість нейтронів у ядрі його атома.​

Ответы на вопрос

Отвечает Орехова Аля.

Ответ:

Загальна формула газуватих сполук, утворених елементами V групи-ЕН3, де Е-шуканий елемент

Мr(E)=Mr(EH3)-Mr(3H)=17-3=14. Відносну атомну масу 14 має Нітроген N. Кількість нейтронів: 14-7=7