Скільки грамів ферум(ІІ) хлориду міститься в 15 г 10%-вого його розчину ? СРОЧНООООООО!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Патюк Валентина.

Ответ:

Объяснение:

w(FeCl2)=mp-pa*w(FeCl2)=15*0.1=1.5г