визначте формулу гіркої солі, знаючи, що вона містить 48,8% магній сульфату та кристалізаційну

воду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сова Аня.

Відповідь:

MgSO4*n*H2O

M(MgSO4)=120г/моль

M(H2O)=18г/моль

х- молярна маса кристалогідрату

120 - 44,8%

х -  100%

х=120*100/48,8=246г/моооль

M(n*H2O)=246-120=126г/моль

n(H2O)=126/18=7

MgSO4*7H2O

Пояснення: