Який об‘єм повітря потрібен для спалювання 9л бутину пж помогите срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Лаппо Женька.

Объяснение:

Формула бутина C4H6 это алкин, газ.

Молярная масса: 54 г/моль

2C4H6 + 11O2 = 8CO2↑ + 6H2O

9л. бутина----------хл кислорода

2•22.4л/моль бутина----------11•22.4л/моль

х=(9•11•22.4)÷2•22.4= 49.5л кислорода

V(возд.)= V(О2)÷0.21=235.7л