Визначте молекулярну формулу органічної речовини з молярною масою 45 г/моль у якій масова частка

нітрогену становить 31,11% карбону 53,33% усе інше гідроген

Ответы на вопрос

Отвечает Kaskevich Aleksandra.

Відповідь:

CxHyNz

n(N)=45*31,11/100*14=1

n(C)=45*53,33/12*100=2

n(H)=(45-14-2*12)/1=7

C2H7N

Пояснення: