Яка маса кальцій оксиду утворюється при розкладанні 8,5 г кальцій карбонату ?( якщо не важко то ,

будь ласка , з розв‘язанням)

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Максим.

Объяснение:

Молярная масса CaCO3 100г/моль

Молярная масса CaO 56 г/моль

8.5г. хг

CaCO3 = CaO + CO2↑

100г/моль. 56г/моль

х=(8.5×56)/100=4.76г оксида кальция