Приготуйте 250 мо розчин натрій гідрогенкарбонату молярною концентрацією 1 /л. Обчисліть масу солі

необхідно для виготовлення заданого об’єму розчину та об’єм води.

Ответы на вопрос

Отвечает Кутлугалямова Зарина.

m = V*CN*E 

m(Na2CO3) = 0,25*0,1*106 = 2,65 г