Встанови хімічну кількість речовини 611г нітритної кислоти.​


Ответы на вопрос

Отвечает Хестанова Лиза.

Дано

m(HNO3) = 611 г

M(HNO3) = 63 г/моль

Знайти

n(HNO3)

n(HNO3) = m / M = 611г / 63 г/моль= 9,69 моль