Який титр їдкого натру, якщо в 50,00 см3 розчину міститься 2,000 г натрій гідроксиду?


Ответы на вопрос

Отвечает Фаттахова Карина.

Ответ:

0.04 г/мл

Объяснение:

T(NaOH) = m(NaOH) / V(р) = 2/50 = 0.04 (г/мл)