8. Складть молекулярне, повне та скорочене йонні рвняння реакци які відбуваеться між ферум(lll)

сульфатом та калій гідроксидом. лучший ответ дам​ срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Эльвина.

Ответ:

Fe3+ + OH1- = Fe(OH)3↓

Скорочене іонне рівняння реакції виражає суть виявлення іонів Fe3+ в розчині.

Для допитливих.

Більш чутливою реакцією на йони Fe3+ є реакція із жовтою кров’яною сіллю чи калій тіоціанатом. Які ознаки цих реакція подано в демонстраційному відео досліді дослі.

3К4[Fe(CN)6] + 4FeCl3 = Fe4[Fe(CN)6]3↓ + 12KCl

калій гексаціаноферат(ІІ) ферум(ІІI) гексаціаноферат(ІІ)

жовта кров’яна сіль берлінська лазур

FeCl3 + 3КCNS = Fe(SCN)3 + 3KCl

калій тіоціонат ферум(ІІІ) тіоціанат