8. Масова частка елемента в оксиді елемента I групи -88,89%. Укажіть елемент (2 бала) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Михаил.

Ответ:

Cu

Объяснение:

88.88 11.11

E20- тому що це оксид 1 групи

2х 16

Складемо пропорцію:

\frac{88.88}{2x} =\frac{11.11}{16}

2x=\frac{88.89*16}{11.11} \\2x= 128\\x=64

Отже, елемент-Сu