Обчисліть масові частки елементів у сполуці, формула якої МgSO4​


Ответы на вопрос

Отвечает Байдашев Эльдар.

1.Mr(MgSO4)=24+32+(16×4)=120

2.w(Mg)=24÷120=0,2 або 20%

w(S)=32÷120=0,27 або 27%

w(O)=(16×4)÷120=0,53 або 53%