11. Обчисліть масу залізного купоросу FeSO4 - 7HO та води, які необхідно взяти для приготування 190

грозчину з масовою часткою ферум (І) сульфату 8%.(36)​

Ответы на вопрос

Отвечает Калдыбекова Нуршашкан.

Ответ:

Дано m(FeSO4*7H2O)=25 г  

V(Н2О)=300 мл  

ρ(Н2О)=1 г/мл  

w(FeSO4)-?  

М(FeSO4*7H2O)=278 г/моль  

М(FeSO4)=152 г/моль  

1.Знайдемо масову частку(FeSO4) в(FeSO4*7H2O) w(FeSO4)= М(FeSO4)/ (FeSO4*7H2O)=152/278=0,547  

2.Маса води буде m= V* ρ=300*1=300 г,маса розчину буде m(р-ну)=25+300=325 г  

маса (FeSO4) буде  m(FeSO4)=w(FeSO4)*m(FeSO4*7H2O)=0,547*50=27,34 г  

3.Масова частка (FeSO4) в розчині буде w=m (FeSO4) / m(р-ну)=27,34/325=0,0841*100%=8,41%

Объяснение:

можно мне пожалуйста корону?