Природа створила багато неймовірних мінералів. Родохрозитна «Квітка» з шахти Капілітаса в Аргентині

містить Mnco3. Обчисліть масову частку Мангану (%) у даній сполуці. Відповідь заокругліть до одиниць.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тишкова Мария.

Ответ:

48%

Объяснение:

w(Mn) = Ar(Mn) / Mr(MnCO3) * 100%

Mr(MnCO3) = Ar(Mn) + Ar(C) + 3*Ar(O) = 55 + 12 + 3*16 = 115 г / моль

w(Mn) = 55 / 115 * 100% = 48%