Визначте температуру кристалізації водного розчину сечовини СО(NH2)2, у якому на 100 молів води

припадає 1 моль розчиненої речовини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Виолетта.

Ответ:

К=1,86(кг*°С)/моль=1860(г*°С)/моль

М(NH2)2CO=60г/моль

Δtзам=K \frac{m((NH2)2CO)}{M((NH2)2CO)*m(H2O)} =1860 \frac{5}{60*150} =1,033KM((NH2)2CO)∗m(H2O)m((NH2)2CO)=186060∗1505=1,033 °С

tзам(р-ра)=tзам(р-ля)-Δt

tзам(H2O)=0°С => tзам(р-ра)=0-1,033=-1,033°С

Объяснение:

не благодари