Складіть рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: K-KOH-K2SO4-BaSo4 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Антон.

Объяснение:

2K+2H2O=2KOH+H2

2KOH+H2SO4=K2SO4+2H2O

K2SO4+Ba(OH)2=BaSO4+2KOH