1. Обчисліть масову частку Хлору у сполуді, що складасться з двох атомів Хлору та одного атома

Окепу. Задачу розв'яжіть, записавши скорочену умову , будь ласка! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Весновская Маргарита.

Відповідь:

дано

CI2O

-------------

w(CI)-?

Mr(CI2O)=2*35,5+16=87

w(CI)=71*100/87=81,6%

Пояснення: