Обчислити масові частки елемента в сполуці KMnO4​​


Ответы на вопрос

Отвечает Aleinikova Margheret.

Ответ:

Ответ:w(K)=25%,w(Mn)=35%,w(O)=40%

Объяснение:

KMnO4

Mr(KMnO4)=Ar(К)+Ar(Mn)+Ar(O)*4=39+55+16*4=158

w(K)=Ar(K)/Mr(KMnO4)=39/158=0.246=25%

w(Mn)=Ar(Mn)/Mr(KMnO4)=55/158=0.348=35%

w(O)=Ar(O)*4/Mr(KMnO4)=64/158=0.40=40%