Ферум з оксигеном утворює три сполуки з відносними молекулярними масами 72, 160 і 232. У формулі

сполуки з найбільшою відносною молекулярною масою індекс феруму-3. 1.Установіть формули описаних сполук 2.Для кожної з них обчислити відношення мас елементів

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ангелина.

Відповідь:

M(FeO)=56+16=72,  

Співвідношення мас 7:2

M(Fe2O3)=112+48=160

Співвідношення мас   7:3

M(Fe3O4)=168+64=232.

Співвідношення мас 21:8

Пояснення: