Масова частка сульфуру в сполучі з оксигеном дорівнює 40%.виведіть формулу цієї речовини.


Ответы на вопрос

Отвечает Маткин Илья.

Ответ: SO3

Объяснение: Дано:

w(S)=40%

w(O)=60%

Знайти:

SxOy

x:y=w(S)/Ar(S):w(O)/Ar(O)= 40/32:60/16

x:y=1.25:3.75

x:y= 1.25/1.25:3.75/1.25= 1:3

Формула речовини SO3