Знайти об'єм речовини за нормальних умов, якщо кількість речовини дорівнює 1,25 молей. Срочно нужна

помощь

Ответы на вопрос

Отвечает Попович Илья.

Объяснение:

V(речовини)= n×Vm=1.25×22.4=28л