!!срочно!! Потрібно обчислити молярну масу крейди, якщо її формула CaCO3 та кількість речовини

крейди масою 400г

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Є така формула: n = m\M, де m - маса, M - молярна маса, n - кількість речовини.

1) М = Мr(CaCО3) = 40 + 12 + 8*3 = 76

2) n = 3 моль

3) m = 3 * 76 = 228г

Відповідь: 228г