Обчисліть які здвох речовин міститься більше нітрогену HNO² NO2​


Ответы на вопрос

Отвечает Мамаева Екатерина.

Відповідь:

M(HNO2)=1+14+32=47

w(N)=14*100/47=29,8%

M(NO2)=14+32=46

w(N)=14*100/46=30,4%

більше  Нітрогену міститься в  NO2​  30,4%

Пояснення: