Обчисліть масові частки елементів у сполуці NaCO3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Хаскина Вероника.

Ответ:

Mr[Na2CO3] = Ar[C] + Ar[Na] * 2 + Ar[O] * 3 = 12 + 23 * 2 + 16 * 3 = 106

ω (C) = 12 : 106 * 100 = 11 %

ω (Na) = 46 : 106 * 100 = 43 %

ω (O) = 48 : 106 * 100 = 45 %

Объяснение: