Обчисли обєм фтору (н.у.) якщо у посудині міститься 3,6×10(23)атомів флуору​


Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Объяснение:

Дано

N(F2)=3.6×10²³

V(F2)=?

V(F2)=n×Vm=(N/Na)×Vm=

(3.6×10²³:6.02×10²³)×22.4=13.44л