До складу сполуки входять елементи Хром і Оксиген у масових співвідношеннях 13:12 Встановіть

формулу Оксиду.

Ответы на вопрос

Отвечает Гвардиан Игорь.

Ответ:

CrO3

Объяснение:

13/52=0,25 Cr

12/16=0,75 O

0,25/0,25=1 Cr

0,75/0,25=3 O

CrO3