Знайти об'єм водню який необхідно взяти для відновлення 88 г етанолу


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Виктория.

Відповідь:

C2H5OH+2H2=2CH4+H2O

M(C2H5OH)=46г/моль

n(C2HH5OH)=88/46=1,9моль

n(C2H5OH):n(H2)=1:2

n(H2)=1,9*2=3,8моль

V(H2)=3,8*22,4=85,12л

Пояснення: