Перекис водню - речовина, що застосовується в медицині як антисептик. Визначте формулу сполуки,

якщо відомо, що до її складу входять Гідроген із масовою часткою 6% та Оксиген із масовою часткою 94%. Відносна молекулярна маса дорівное 34

Ответы на вопрос

Отвечает Куличенко Андрей.

Ответ:

М(сполуки) = 30*2 г/моль = 60 г/моль

m(C)= 60 г*40%/100% = 24 г

n(C)=m/M = 24 г/12 г/моль = 2 моль

m(H) = 60 г*6,56%/100% = 4 г

n(H) = m/M = 4 г/1 г/моль = 4 моль

m(O) = 60 г*53,44%/100% = 32 г

n(O) = m/M = 32 г/16 г/моль = 2 моль

Молекулярна формула С2Н4О2

СН3СООН - оцтова кислота

Объяснение: