У взаємодії хлору з воднем за реакцією Н2+Cl2=2HCl утворилося 112 л . Знайдіть об'єм водню і хлору ​


Ответы на вопрос

Отвечает Стенюшкин Артём.

Ответ:

Оба 56 л

Объяснение:

Н₂ + Cl₂ = 2HCl
n = V / Vm = 112 / 22,4 = 5 моль
n(H₂) = 5 / 2 = 2,5 моль
V(H₂) = 2,5 * 22,4 = 56 л
n(Cl₂) = 5 / 2 = 2,5 моль
V(Cl₂) = 2,5 * 22,4 = 56 л