СРОЧНО!!!! виведи формулу речовини якщо відомо що масова частка натрію в ній становить 59%, а

сульфуру 41%

Ответы на вопрос

Отвечает Бакиев Вася.

Ответ:

Дано

CxHy

w(C) = 75% = 0.75

w(H) = 25% = 0.25

Решение

w(C) = xAr(C) / (xAr(C) + yAr(H)) = 12x / (12x + y) = 0.75

12x / (12x + y) = 0.75

12x = 0.75(12x + y)

12x = 0.75(12x + y)

12x = 9x + 0.75y

3x = 0.75y

4x = 1y

x : y = 1 : 4

CH4

Ответ: CH4

Объяснение: