ДУЖЕ ТРЕБА!!!!!!! ДАЮ 25 БАЛІВ Складіть молекулярну, електронну та структурні (повну та спрощену)

формули алкану: а) відносна молекулярна маса якого дорівнює 30; б) відносна густина за воднем якого дорівнює 22.​​

Ответы на вопрос

Отвечает Бядретдинова Женя.

Ответ:

б) CnH2n+2

M=22×2=44

12n+2n+2=44

14n=42

n=3

Ответ:C3H8-это пропан