Який об’єм (мл) 96 %-ного розчину сульфатної кислоти H2SO4 (r = 1,84 г/мл) потрібно взяти для

приготування 1 л 0,25 н. розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Кира.

Ответ:

6,935 мл

Объяснение:

m(H2SO4)=(0.25/2)*98=12,25 грамм

V(H2SO4)=12.25/(0.96*1.84)=6,935 мл