Масова частка Алюмінію в алюміній сульфіді (AI2S3) становить (%)


Ответы на вопрос

Отвечает Zhienbayev Nyrlan.
2Ar(al)+3Ar(S)=54+96=150
w(Al)=36/150*100=36%