B 100 г. нітратної кислоти розчинили шматочок купруму. Визначити масу солі, що утворилася.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мухутдинов Уел.

Дано:

m(НNO3)=100

__________

m(Cu(NO3)2)-?

Розв'язок:

          100г              Хг

Cu  + 4НNO3  = Cu(NO3)2 + 2NO2 + 2Н2О

     4*63=192г     188г

х=100г*188г/192г=97,9г