Визнач кількість речовини сульфур(IV) оксиду SO2, маса якого дорівнює 512 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Вечёрка Виталик.

Відповідь:

8 моль

Пояснення:

Дано:
m(SO2)=512 Г
Знайти:

n(SO2)-?

Розв'язання:

Шукаємо за формулою n=m/M

M(SO2)=32+2*16=32+32=64 г/моль

n(SO2)=m(SO2)/M(SO2)=512г/ 64г/моль=8 моль
Відповідь:n(SO2)=8 моль