Яка руда багатша на Купрум (%): борніт - Cu³FeS² чи халькозін Cu²S? Відповідь підтвердити

розрахунками. полное решение умоляю срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вайнер Алина.

Ответ:

Дано:

Cu3FeS2

Cu2S

W(Cu)-?

Объяснение:

W(елемента)=М(елемента)/М(речовини)

M(Cu3FeS2)=64•3+56+32•2=312г/моль

M(Cu2S)=64•2+32=160 г/моль

W(Cu)(Cu3FeS2)=64•3/312=0.615•100%=61.5%

W(Cu)(Cu2S)=64•2/160=0.8•100%=80%

отож, масова частка купруму в халькозіну більша, відповідно багатша на купрум за броніт