Який об'єм водню необхідний для перетворення 100 мл етину на етан?


Ответы на вопрос

Отвечает Шляпникова Виктория.

Ответ:

200 мл

Объяснение:

В два раза больше - 200 мл

С2H2 + 2H2 = C2H6

n(H2)=2n(C2H2) => V(H2)=2V(С2H2)=> V(H2)=100*2=200 мл