Укажіть кількість атомів карбону які містяться у 12 г вуглецю


Ответы на вопрос

Отвечает Чугунова Ангелина.

Объяснение:

N(C)=n×Na=(m/M)×Na=(12/12)×6.02×10²³ =6.02×10²³