Серед запропонованих формул оюеріть формули основ: LiOH, H2CO3, Al2O3, Fe(OH)3, CH4, Cu(OH)2.

Обчисліть масову частку оксигену в ферум (3) гідроксиді

Ответы на вопрос

Отвечает Ибналимов Абдуллах.

Основи складає група ОН: LiOH, Fe(OH)3, Cu(OH)2

W=Ar(O)/Mr(Fe(ОН)3)×100%

W(O)= 16/ 107×100= 14,95%