Який об'єм формальдегіду треба розчинити у воді щоб добути 1л формаліну (p= 1,11 г / cм³)

ПОТРІБНО ДАНО, РОЗВ'ЯЗОК І ЩО ШУКАЄМ​

Ответы на вопрос

Отвечает Єніч Богдан.

m(ppa)=1000×1,1=1100г

по скольку в формалине (H-COH) 40% формальдегида(CH2O), то:

m(CH2O)=1100×0,4=440г

плотность ρ(CH2O)=0,8153 г/см3

V(CH2O)=440×0,8153≈359см3