Обчисліть масу солей, що утворилися внаслідок взаємодії 12,6 г нітратної кислоти з калій оксидом.​


Ответы на вопрос

Отвечает Борзова Лаура.

0,2. x

2HNO3+K2O-->2KNO3+H2O

n(HNO3)=0,2моль

x=0,2×1:1=0,2моль

m(KNO3)=0,2×101=20,2г